Vandaag open tot 14 uur
Momenteel gesloten
Tickets

Heb je vragen of is iets onduidelijk? Neem dan contact met ons op via onderstaand contactformulier of bel of e-mail ons. 

Bezoekadres
Kerkplein 2
4811 XT Breda
Route plannen

Route en parkeren
Kom je met de trein? De Grote Kerk Breda bevindt zich op 10 minuten loopafstand vanaf station Breda. Ook met de bus is de kerk goed bereikbaar, vanaf de bushaltes Karnemelkstraat of Vlaszak loop je in enkele minuten naar ons toe.

Kom je met de fiets of brommer? Parkeer dan in één van de gratis fietsenstallingen. Verkeerd gestalde fietsen worden regelmatig geruimd door de gemeente.

Kom je met de auto? Parkeergarages De Prins en De Barones liggen het dichtst bij de Grote Kerk Breda. Klik hier voor algemene informatie over parkeren in Breda.

Postadres
Postbus 1017
4801 BA Breda

Contactgegevens

Directie

Marieke Wiegel
directie@grotekerkbreda.nl

Secretariaat

Laureen Lokerse
secretariaat@grotekerkbreda.nl

Verhuur

Barbara Canters
verhuur@grotekerkbreda.nl

Exposities

Charlotte Fijen
expo@grotekerkbreda.nl

Communicatie

Marjolein van de Putte
communicatie@grotekerkbreda.nl

Educatie

Fleur Knops
educatie@grotekerkbreda.nl

Administratie

Sacha van den Oever
administratie@grotekerkbreda.nl

 

Contactformulier