Help het Hillen orgel
Voor de restauratie van het Hillen orgel, die het eerste kwartaal van 2025 is gestart, is in totaal 1,2 miljoen euro nodig. Een groot deel van dat bedrag is veiliggesteld door de steun van diverse fondsen en particuliere donateurs. Maar we zijn er nog lang niet en iedereen kan bijdragen.
Doneer & download
Speciaal voor donateurs aan het Hillen orgel heeft de organist van de Grote Kerk Breda, Aart Bergwerff, net voor de start van de restauratie een aantal muziekstukken op het Hillen orgel gearrangeerd en opgenomen. Er is aan iedereen gedacht. Natuurlijk is er een stuk van Bach. Maar ook van The Beatles, Einaudi, het NAC-lied, de Canto Ostinato en De paarse heide zijn te beluisteren na donatie en download. Je kunt de gekozen orgelmuziek ook instellen als ringtone op jouw telefoon.
Selecteer jouw muziekstukken
Meerdere selecties zijn mogelijk. Je kan zelf kiezen hoeveel je doneert. Je luistert eerst een fragment. Het volledige muziekstuk is te downloaden na donatie.
Liever zelf bepalen hoeveel je doneert?
Kies via de button hier onder het bedrag waar jij je prettig bij voelt. Elke euro om bij te dragen aan de restauratie van het Hillen orgel helpt.
Let op, je kunt via deze donatie optie geen muziekstuk downloaden.